تلاش ما تسریع در تکمیل واحدهای خسارت دیده از #رانش_زمین در مراوه تپه است

:small_red_triangle:دکتر حق شناس #استاندار_گلستان در آیین بهره برداری از واحدهای احداثی خسارت‌دیده از رانش زمین در #مراوه_تپه

:small_red_triangle_down:تلاش ما تسریع در تکمیل واحدهای خسارت دیده از رانش زمین در روستای آق امام شهرستان مراوه تپه است و در این راستا همراهی تمام دستگاه‌های اجرایی شایسته تقدیر است.

:small_red_triangle_down:جهت تکمیل واحدهای مسکونی در این روستا ۵۵ میلیون تومان تسهیلات به همراه ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض ارائه می شود.

:small_red_triangle_down: امیدواریم ظرف مدت یک ماه و نیم آینده فاز اول واحدهای مسکونی سایت جدید آق امام را که شامل ۲۶ واحد مسکونی است به بهره‌برداری برسانیم.

:small_red_triangle_down:ایجاد فضای سبز و کاشت درخت در این محیط می‌تواند فضای مناسبی را برای مردم ایجاد کند و امیدواریم فاز دوم واحدهای مسکونی و همچنین واحدهایی که در محل روستای قبلی در حال ساخت هستند هر چه سریع‌تر اجرایی شود.

:small_orange_diamond::small_orange_diamond: بر اثر رانش زمین در فروردین ماه سال جاری تعدادی از واحدهای مسکونی در روستای آق امام شهرستان مراوه تپه خسارت جدی دیدند که فاز اول آن شامل ۲۶ واحد مسکونی محله سعد آباد در حال ساخت است و پس از آن فاز دوم محله احمد آباد به تعداد ۲۲ واحد مسکونی ساخته می شود و ۱۶ واحد مسکونی نیز در جاسازی خواهد شد.

تاریخ انتشار: 26 آبان، 1399 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.